VELA SAMBA 150
De waterval zitting met smalle rugleuning
VELA SAMBA 150
(Item nr. 80143)
De VELA SAMBA 150 is voorzien van een waterval zitting en een smalle rugsteun voor actieve positionering. Het comfort wordt verhoogd door verschillende schuimsoorten toe te passen (o.a. memory foam in het midden van de zitting) en de extra korte zitting met kantelfunctie zorgt voor een fijne, praktische benadering tot de behandelstoel. De smalle rugleuning faciliteert bewegingsvrijheid met behoud van de comfortabele support dat gewenst is in actieve werkhouding.
De VELA SAMBA 150 wordt – op order – ambachtelijk gemaakt in Denemarken (Aalborg) met gebruik van de beste materialen / technieken. De stoel is op eenvoudige wijze aan te passen aan de individuele behoeften van de behandelaar.
Ergonomisch ontwerp
Ergonomisch ontwerp en afgeronde waterval zitting zorgen ervoor dat u lang in dezelfde houding kan zitten met behoud van een goede bloedcirculatie in de benen
High comfort zitting
Zitting ontlast de zitbeenderen en verhoogt het comfort door verschillende schuimsoorten en een druk-ontlastingszone in het midden van de zitting
Verstelbare rugleuning
Verstelbare rugleuning ondersteunt een actieve zithouding en zorgt voor vrije beweging van schouders en armen
Hoogte instelbaar (manueel)
In hoogte verstelbaar door ergonomische handbediening
Verstelbare zitting positie
Kantelmogelijkheid voor de zit-positie (naar voren / achter)
Frame afmeting
50 x 50 cm
Zitting (B x D)
46 x 32 cm
Zitting-hoogte
44-64 cm
Rugleuning (B x H)
22 x 29 cm
Max. belastbaar gewicht
125 kgs
Standaard wordt de stoel voorzien van vele opties om direct comfortabel in uw praktijk aan de slag te kunnen. Uiteraard kunt u de stoel nog ‘customizen’ met aantal interessante opties. Bekijk de vele mogelijkheden en maak uw stoel conform uw specifieke wensen.
Standaard wordt de stoel voorzien van hoogwaardig “Illusion” – bekleding met een standaard kleur. “Illusion” voldoet aan alle hoge cleaning-criteria in de (mond)zorg en kenmerkt zich door een mooi oppervlak dat niet glad is om op te zitten. Naast de “Illusion” kunt u ook kiezen voor een ultiem verfijnde “Compound”-bekleding – een lust voor het oog door de originele stoffering dat niet alleen heerlijk zit maar ook in praktisch gebruik uniek is.
Voor zowel “Illusion” & “Compound” geldt dat u naast de standaardkleuren (zwart / grijs of blauw) ook de mogelijkheid heeft om – tegen een kleine meerprijs – een persoonlijke kleur te kiezen. Bekijk het volledig kleuren-assortiment en maak een passende keuze.
‘Illusion’ voldoet aan alle schoonmaakeisen in de zorg en is tevens Oecotex gecertificeerd. ‘Illusion’ kan worden gereinigd met concentraties tot 75% ethanol en is bestand tegen chloordesinfectie (desinfectie met actief chloor tot 5000 ppm). ‘Illusion’ is een textiel gemaakt door Nevotex en heeft een mooi oppervlak dat niet glad is om op te zitten.
‘Compound’ voldoet aan alle reinigingseisen in de zorg. De verbinding kan worden gewassen met alcohol in concentraties van 70%–85% alcohol en is bestand tegen desinfectie met chloor (ontsmettingsmiddel dat actief chloor bevat van 1000–1200 ppm). Tegelijkertijd zorgt ‘Compound’ voor een comfortabel oppervlak dat niet glad of zweterig wordt bij langdurig zitten. ‘Compound’ is een textiel gemaakt door Maharam Design Studio.
FOCUS OP GOEDE ERGONOMIE
De speciaal ontworpen VELA tandartsstoelen bieden ergonomische ondersteuning voor de nek, schouders, armen en onderrug om de belasting van het (mond)zorgpersoneel te verminderen.
De hoogte van deze tandartsstoelen en -krukken kunnen met de voet worden aangepast, zodat het personeel tijdens behandelingen de hoogte kan variëren zonder de steriliteit in gevaar te brengen
AANPASSING AAN UW PRAKTIJK
VELA Medical biedt een breed scala aan stofferingsoorten en kleuren, zodat stoelen kunnen worden aangepast aan het ontwerp van uw praktijk. VELA Medical heeft een eigen stofferingswerkplaats, zodat zij de stoelen kunnen bekleden in de kleur/stof naar keuze.
De grote keuze aan wielopties is geschikt voor verschillende soorten vloeren, dus stoelen en krukken zijn gemakkelijk te verplaatsen op elk oppervlak. Als u de stoel stabiel wilt hebben of een stoelrem nodig hebt, heeft VELA Medical daar ook oplossingen voor.
Bestellijst